Prodej domu, Ždírec nad Doubravou

Musím poděkovat p. Modráčkové a hlavně p. Slavíkovi za absolutně bezproblémovou a rychlou koupi nemovitosti. Vstřícnost, ochota a žádné starosti. Už mám za sebou jednu zkušenost s koupí bez RK a toto byla procházka růžovou zahradou. Ještě jednou děkuji a doporučuji!

Michaela Petrlíková, Ždírec n. D.

Prodej bytu, Hlinsko

Děkuji za profesionální spolupráci při prodeji bytu. Především za vstřícnost, ochotu, perfektní komunikaci, rychlé jednání, jasnou a přehlednou informovanost o aktuálním stavu. Mohu jen doporučit.

Marcela Kynclová, Hlinsko

Prodej rodinného domu, Včelákov

I já se připojuji k pochvalným recenzím na tuto realitní kancelář. Jednání se všemi makléři bylo profesionální a milé. Zvlášť chci poděkovat panu Martinu Slavíkovi, který ochotně řešil vše potřebné. Za jeho vstřícné jednání a lidský přístup vřele děkuji. Každému rád doporučím využít služeb této realitní kanceláře.

Věřím, že i takováto drobnost může mít vliv na rozhodování při výběru RK. Přeji Vám i celému kolektivu mnoho  dalších spokojených zákazníků.

Miroslav Malinský, Včelákov

Prodej bytu, Žďár nad Sázavou

Dobrý den, chtěla bych poděkovat panu makléři Martinu Slavíkovi za pomoc při prodeji bytu 2+1 ve Žďáru nad Sázavou. Jelikož jsem byt prodávala z Prahy, nebyl pro pana Slavíka problém mě o všem informovat e-mailem nebo telefonicky a byl vždy k dispozici našim poznámkám a dotazům. Díky za přístup.

Libuše Poskerová, Praha

Prodej chaty, Zhoř u Skutče

Výborná zkušenost, profesionální jednání. Vždy se snažil prodat nemovitost za co nejvyšší cenu, čehož si vážím a děkuji.

Martin Kašpar, Pardubice

Prodej bytu, Hlinsko

Dobrý den, připojuji se k pochvalným recenzím a moc moc děkuji panu Slavíkovi za pomoc při prodeji bytu 2+1 v Hlinsku. Nevzpomínám si, kdy naposledy jsem se setkala s takovým přístupem, ochotou a lidskostí. Pan Slavík je profesionál každým coulem, vše zařídil do poslední tečky. Každému vřele doporučuji se na něj obrátit.

Alice Lexová, Praha

Prodej chalupy, Vlčí Habřina

Prodej naší chalupy proběhl rychle a bez jakéhokoliv problému. Přístup paní Petry Modráčkové a pana Martina Slavíka byl profesionální. Oba makléři jsou velice milí, ochotní a vstřícní. Moc Vám děkujeme.

Jiří Kovář, Chrudim

Prodej domu, Rožná

Velmi děkuji oběma makléřům. byla jsem velmi spokojena. Jednání věcné a srdečné. Děkuji.

PhDr. Jiřina Štouračová, Rožná

Prodej domu, Olešínky

Dobrý den, chci touto cestou poděkovat panu Martinu Slavíkovi za prodej domku po rodičích. Domek jsme zdědili společně se sestrou, která žije trvale v zahraničí, takže prodej byl nestandardní a komplikovaný. Pan Martin Slavík prodej zvládl profesionálně a k naší spokojenosti.

Hana Kašpárková, Nové Město na M.

Koupě domu, Hlinsko

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat panu Martinovi Slavíkovi za jeho přístup a profesionalitu při koupi nemovitosti. Vše proběhlo rychle a v napostém pořádku. Děkuji.

Marcela Kynclová, Hlinsko

Prodej bytu, Stará Paka

Dobrý den, zasílám zpětnou vazbu. Prodej naší nemovitosti s paní Petrou Modráčkovou a panem Martinem Slavíkem proběhl hladce, rychle, s jistotou a bez nejmenších problémů. Jejich přístup byl přátelský a profesionální. Radost s nimi obchodovat! Mohu vřele doporučit.

Lenka Plávalová, Jičín – Nové Město

Pronájem bytu, Žďár nad Sázavou

Dobrý den, při koupi bytu a později následném pronájmu bytu jsme vyhledali služby makléřů, paní Modráčkové a pana Slavíka. Byli jsme velmi spokojeni a můžeme jen doporučit. 

Markéta Zdražilová, Žďár nad Sázavou

Prodej bytu, Chrudim

Vše v naprostém pořádku. Skvělé jednání, zájem o klienta a přátelský přístup. Pan Slavík při nákupu nemovitosti vše vysvětlí a připraví. Nezbývá nic jiného než jen doporučit. Jsem naprosto spokojený.

Jakub Dalecký, Chrudim

Prodej bytu, Hlinsko

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat panu makléři Martinu Slavíkovi za pomoc při prodeji bytu 2+1 v Hlinsku. Pan Slavík vše zařídil ochotně, rychle, o nic jsem se nemusel starat. S jeho vystupováním a profesionálním přistupem jsem byl naprosto spokojen. Kéž by bylo víc takových lidí, kteří své práci rozumí. Pan Slavík vytváří dobré jméno Vaší společnosti. S přáním dalších pracovních úspěchů nejen panu Slavíkovi, ale všem na pobočce.

Milan Plachý, Hlinsko

Prodej bytu, Svratka

Děkujeme paní Modráčkové, jen samá chvála, vždy byla ochotná a svým profesionalním přístupem vyřešila každou situaci, která nastala. Dobrá prace!

Radomil Vejrosta, Žďár nad Sázavou

Pronájem bytu, Hlinsko

Dobrý den, píšu ohledně spolupráce Vaší realitní kanceláře zastoupené panem Martinem Slavíkem. Vzhledem k tomu, že jsme již s panem Slavíkem řešili zhruba před rokem jinou transakci a proběhla zcela bezproblémově, naše volba při hledání nového klienta do podnájmu byla jasná, opětovně využít Vašich služeb. Pokud bude třeba, i po třetí se s důvěrou obrátíme. Vše proběhlo bezproblémově, smlouva je uzavřená a nový nájemce je, jak pevně doufám, spokojen. Děkuji.

Květuše Pavlíková, Hlinsko

Prodej zemědělské usedlosti, Javorek

Velice kladně hodnotím profesionální jednání při prodeji naší nemovité kulturní památky. Velký dík patří makléřce paní Petře Modráčkové. Příjemná spolupráce. Doporučuji všem.

Zdeňka Teplá, Žďár nad Sázavou

Prodej pole, Radhošť

Dobrý den, p. Slavík byl aktivní, informoval mne o všem několikrát, podal ke všemu vysvětlení a vše proběhlo tak, jak jsme se domluvili. Nemám výhrad a děkuji.

Pavel Polgár, Miřetice

Prodej rodinného domu, Pustá Kamenice

Dobrý den, chtěla bych poděkovat paní Petře Modráčkové za pomoc při prodeji nemovitosti v Pusté Kamenici. Byla jsem spokojená s kompletním servisem. Ještě jednou děkuji.

Iva Zelenková, Krouna

Odhad k dědickému řízení

Děkuji za vypracování odhadu k dědickému řízení pro notáře. Vstřícná domluva a profesionální jednání.

Petr Bidmon, Hlinsko

Koupě bytu, Žďár nad Sázavou

Absolutní spokojenost s paní Modráčkovou při koupi bytu, určitě můžu jedině doporučit.

David Kulíšek, Žďár nad Sázavou