Při prodeji nemovitosti využíváme moderní technologie, které se neustále posouvají vpřed.

Vysokou kvalitu služeb nám pomáhají udržet profesionálové, ať už se jedná o videoprohlídky, profesionální fotografie, home staging, marketing nemovitosti a tak dále.

Co je to ten Home staging? Jedná se o přípravu nemovitosti k prodeji. Nejedná se o zakrývání vad a nedostatků, jak si mnozí myslí. Cílem home stagingu je, aby nemovitost oslovila co možná nejširší okruh možných zájemců. Důraz je kladen na prosvětlení interiéru, zvýraznění výhod dispozice a navození příjemné atmosféry. 

Inzerci na běžných realitních serverech nepovažujeme za marketing. To je teprve začátek. Pro dosažení lepších výsledků sestavujeme ke každé nabídce vlastní marketingovou kampaň. Nejen že nabídky sdílím na různých sociálních sítích, ale také využíváme placených reklamních kampaní na Facobooku, Instagramu, Googlu, Seznamu apod.

Ať už o prodeji zatím jen uvažujete, nebo svou nemovitost již nějaký čas nabízíte k prodeji a stále nemáte kupujícího, neváhejte nás kontaktovat.

Při prodeji nemovitosti prodávající mají povinnost předat kupujícím PENB nejpozději při podpisu kupní smlouvy. Vypracování zajistíme.

Dále nabízíme také vypracování ocenění tržní ceny nemovitosti k dědickému řízení, znalecké posudky, daňová přiznání.

Spolupracujeme také s firmou, která zajišťuje vyklízení nemovitostí.

Neustále se vzděláváme, pravidelně se účastníme školení, seminářů a webinářů, abychom stále drželi vysoký standard služeb.

Máte nějaké dotazy? Napiště nám.